Daimi Temsilcilik Tarihi ve Önceki Daimi Temsilcilerimiz
Oğuz GÖKMEN
Oğuz GÖKMEN

13/01/1964-30/11/1966

Ziya MÜEZZİNOĞLU
Ziya MÜEZZİNOĞLU

01/01/1967-31/05/1971

Tevfik SARAÇOĞLU
Tevfik SARAÇOĞLU

31/08/1972-25/07/1978

Cenap Yılmaz  KESKİN
Cenap Yılmaz KESKİN

06/09/1978-01/11/1984

Pulat Yüksel  TACAR
Pulat Yüksel TACAR

14/11/1984-19/09/1987

Özdem  SANBERK
Özdem SANBERK

23/09/1987-01/07/1991

Cem  DUNA
Cem DUNA

22/07/1991-17/01/1995

Uluç ÖZÜLKER
Uluç ÖZÜLKER

06/02/1995-16/02/1998

Nihat  AKYOL
Nihat AKYOL

05/03/1998-18/07/2002

Oğuz DEMİRALP
Oğuz DEMİRALP

19/07/2002-10/12/2005

Volkan BOZKIR
Volkan BOZKIR

15/12/2005-21/10/2009

Selim KUNERALP
Selim KUNERALP

01/11/2009-09/12/2011

Selim  YENEL
Selim YENEL

13/12/2011-

Faruk  Kaymakcı
Faruk Kaymakcı

30/01/2017-

Mehmet Kemal Bozay
Mehmet Kemal Bozay

24/01/2019-